Regulamin

Zapoznaj się z regulaminem naszego cyklu na sezon 2018 (kliknij na boczną ikonkę)

Klasyfikacja

Klasyfikacja Generalna i Drużynowa LLR na sezon 2018 (kliknij na boczną ikonkę)

Osieczna

11.11 - Osieczna: Wyniki

Nadrzędna kategoria: 2014 Kategoria: Osieczna
Opublikowano: środa, 12 listopad 2014

Wyniki, dystans mini (15 km) - ZOBACZ

Wyniki, dystans mega (2x15 km) - ZOBACZ

Punktacja z Osiecznej do Klasyfikacji Generalnej i Drużynowej ZOBACZ

 

11.11 - Osieczna: Relacja i zdjęcia

Nadrzędna kategoria: 2014 Kategoria: Osieczna
Opublikowano: wtorek, 11 listopad 2014

Byłeś na VI Rowerowym Pucharze Niepodległości w Osiecznej, robiłeś zdjęcia lub kręciłeś film i chcesz je pokazać innym? Prześlij nam do nich linka. KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

(foto: 11 | relacje: 1 | video: 4 | ostatnia aktualizacja: 2014-11-12, 23:36) 

Czytaj więcej...

11.11 - VI Rowerowy Puchar Niepodległości

Nadrzędna kategoria: 2014 Kategoria: Osieczna
Opublikowano: piątek, 17 październik 2014

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Życie Jest Piękne” serdecznie zaprasza po raz szósty do 11 listopada do Osiecznej na Rowerowy Puchar Niepodległości, będącego finałowym wyścigiem cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej.  Rywalizacja odbędzie się na pętli o długości 15 kilometrów.

 - 

REJESTRACJA

 - 

LISTA ZAPISANYCH

 -

 REGULAMIN ZAWODÓW

           

-

STRONA 
ORGANIZATORA

-

WYDARZENIE
NA FACEBOOKU

 -

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA
NIEPEŁNOLETNIEGO

           

-

 TRASA (mapka)

-

MAPKA ORGANZIACYJNA

   

 KOMUNIKAT Z DNIA 10.11: Trasa zawodów udostępniamy powyżej (LEGENDA: linia czerwona - podjazd; linia czarna - nawierzchnia asfaltowa; linia zielona - odc. drogi polnej, kamienistej)

KOMUNIKAT Z DNIA 09.11: Zachęcamy do wcześniejszego odbioru numeru startowego. Biuro zawodów czynne będzie w poniedziałek godz. 14:00-17:00 w budynku stacji paliw przy ul.Osieckiej w Lesznie. W przypadku jeśli zapłaciliście, a nie zostało to uwzględnione (w liście zapisanych) organizator prosi o okazanie potwierdzenia przelewu w Biurze zawodów.

KOMUNIKAT Z DNIA 08.11: Oświadczenia dla zawodników będą wydawane gotowe do podpisu w Biurze Zawodów. Ze względu na dużą ilość próśb powyżej zamieszczamy link do oświadczenia uczestnika niepełnoletniego.

KOMUNIKAT Z DNIA 07.11: Dzień przed zawodami, w poniedziałek (10.11) między 14:00 a 17:00 zostanie otwarte biuro zawodów w Lesznie, w budynku stacji paliw przy ul. Osieckiej. Zachęcamy do wcześniejszego odebrania numeru startowego. Podczas odbioru numeru startowego, 300 pierwszych osób otrzyma 30 cm niespodziankę, a mianowicie biało-czerwoną tasiemkę do przywiązania na swój kask - w ten sposób uczcijmy Święto Niepodległości.

KOMUNIKAT Z DNIA 05.11: Gdy na trasie zimno, wieje, leje, Sportsbalm Cię na start rozgrzeje! Z pomocą przychodzi polski dystrybutor firmy Sportsbalm (ZOBACZ). Przed startem będzie możliwość bezpłatnego nasmarowania się kosmetykami rozgrzewającymi tej firmy: żelem rozgrzewającym lub olejkiem startowym. Dodatkowo będzie możliwość napełnienia bidonu napojem Carbo Mineral Drink. Ponadto w dniu imprezy będzie możliwość zakupu produktów firmy Penco (ZOBACZ).  

Czytaj więcej...

Wyszukaj na naszej stronie:

PARTNERZY, PATRONAT MEDIALNY