Regulamin

Zapoznaj się z regulaminem naszego cyklu na sezon 2018 (kliknij na boczną ikonkę)

Klasyfikacja

Klasyfikacja Generalna i Drużynowa LLR na sezon 2018 (kliknij na boczną ikonkę)

Smyczyna

24.05 - Smyczyna: Wyniki

Nadrzędna kategoria: 2014 Kategoria: Smyczyna
Opublikowano: sobota, 24 maj 2014

Wyniki z MTB Maratonu w Smyczynie dostępne są na stronie internetowej firmy pomiaru czasu Ultimasport - ZOBACZ

Punktacja do Klasyfikacji Generalnej i Drużynowej - ZOBACZ

24.05 - Smyczyna: Relacja i zdjęcia

Nadrzędna kategoria: 2014 Kategoria: Smyczyna
Opublikowano: sobota, 24 maj 2014

Byłeś na v MTB Maratonie w Smyczynie o puchar LUKS Orzeł Lipno, robiłeś zdjęcia lub kręciłeś film i chcesz je pokazać innym? Prześlij nam linka do swojej galerii. KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

(foto: 9 | relacje: 2 | video: 2 | ostatnia aktualizacja: 2014-05-29, 00:50)

 

Czytaj więcej...

24.05 - LUKS Orzeł Lipno MTB Maraton

Nadrzędna kategoria: 2014 Kategoria: Smyczyna
Opublikowano: piątek, 25 kwiecień 2014

 - 

REJESTRACJA

 - 

LISTA ZAREJESTROWANYCH

 

REGULAMIN ZAWODÓW

           

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA

OŚWIADCZENIE OPIEKUNA
UCZESTNIKA NIEPEŁNOLETNIEGO

 -

STRONA
ORGANIZATORA

           

-

WYDARZENIE
NA FACEBOOKU

-

TRASA MARATONU
(mapka z przewyższeniami)

 -

TRASA MARATONU
(track - plik *gpx)

           

MAPKA
ORGANIZACYJNA

       

24 maja LUKS Orzeł Lipno serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w piątej edycji MTB Maratonu, imprezy zaliczanej do cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Rywalizacja odbędzie się na 4 dystansach i z podziałem na 19 kategorii wiekowych. Maraton odbędzie w okolicach Smyczyny, miejscowości w gminie Lipno oddalonej o kilka kilometrów od drogi krajowej nr 5. Trasa tradycyjnie zostanie poprowadzona głównie drogami, ścieżkami i duktami gruntowymi pośród lasów i terenów przyleśnych leśnictwa Błotkowo.

Start i mega oraz całe Biuro Zawodów usytuowane zostaną na Ranczo Smyczyna. Zawody odbędą się na dwóch głównych dystansach - Mini liczący 32 km oraz 61 km Mega. Bufety zostaną ustawione odpowiednio na ok. 16 km i 47 km. Ponadto rozstanie rozegrany wyścig na dystansie młodzieżowym o długości od 7 do 14 km (12-16 lat), a także zmagania dla najmłodszych adeptów kolarstwa (3-11 lat) na trasie od 100 m do 1 km.  

Do 21 maja, dnia przyjmowania zgłoszeń opłata za start wynosi 20 zł (kat. M1, K2) i 40 zł (pozostali), w przeddzień maratonu w Biurze Zawodów 40 zł (kat. M1, K2), i 50 zł (pozostali), natomiast w dniu imprezy 50 zł (kat. M1, K2) i 70 zł (pozostali). Kategorie młodzieżowe są zwolnione z wpisowego. Na Maratonie będzie obowiązywał numer startowy z Trzebani i Nietążkowa – zawodnicy, którzy nie startowali w tych zawodach ponoszą dodatkową opłatę wysokości 5 zł (numer będzie obowiązywał także we wrześniu na maratonie w Górznie.)

Organizator dla najlepszej trójki w kat. open na dystansie Mini i Mega wręczy puchary ufundowane przez firmę Sporting. Ponadto dla trzech zwycięzców w poszczególnych kategoriach puchary, a dla wszystkich obfity bufet oraz okolicznościowe medale.

Czytaj więcej...

Wyszukaj na naszej stronie:

PARTNERZY, PATRONAT MEDIALNY