Regulamin

Zapoznaj się z regulaminem naszego cyklu na sezon 2018 (kliknij na boczną ikonkę)

Klasyfikacja

Klasyfikacja Generalna i Drużynowa LLR na sezon 2018 (kliknij na boczną ikonkę)

2016

04.06 - Leszczyński Maraton Rowerowy

Nadrzędna kategoria: 2016 Kategoria: Leszno
Opublikowano: sobota, 05 marzec 2016

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Życie Jest Piękne” serdecznie zaprasza po raz jedenasty na Leszczyński Maraton Rowerowy – Bikefun Maraton, który odbędzie się 4 czerwca. W tym roku dajemy możliwość sprawdzenia swoich sił na głównym dystansie 90 km, a także na 30 km Minimaratonie dla mniej wprawionych rowerzystów. którzy jednak chcą poczuć atmosferę zawodów kolarskich jaką daje wspólny start wszystkich zawodników. W ramach imprezy rozstaną rozegrane Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

- REJESTRACJA

- LISTA ZAREJESTROWANYCH

- REGULAMIN MARATONU

- STRONA ORGANIZATORA

- OŚWIADCZENIE - OSOBY PEŁNOLETNIE

- OŚWIADCZENIE - OSOBY NIEPEŁNOLETNIE

 

Czytaj więcej...

14.05 - LUKS Orzeł Lipno MTB Maraton

Nadrzędna kategoria: 2016 Kategoria: Smyczyna
Opublikowano: czwartek, 12 maj 2016

14 maja LUKS Orzeł Lipno serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w siódmej edycji MTB Maratonu, imprezy zaliczanej do cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Maraton odbędzie w okolicach Smyczyny, miejscowości w gminie Lipno oddalonej o kilka kilometrów od drogi krajowej nr 5. Trasa tradycyjnie zostanie poprowadzona głównie drogami, ścieżkami i duktami gruntowymi pośród lasów i terenów przyleśnych leśnictwa Błotkowo. W ramach zawodów zostaną rozegrane Mistrzostwa OSP i PSP. Rejestracja online trwa do 11 maja włącznie.

 

KOMUNIKAT:  Informujemy o przesuniętej godzinie startu. Zawodnicy, którzy zamierzają rywalizować na dystansie JUNIOR startują wraz z dystansem MINI o godz. 11:05. Ponadto podczas zawodów zostanie wprowadzony sektor startowy - 50 najlepszych zawodników dystansu mini w LLR 2016 (link poniżej)

KOMUNIKAT – Ze względu na awarię serwera w dniu wczorajszym informujemy, że przedłużone zostały zapisy online do dziś, godz. 23:59 (opłata wynosi 40zł + 10 zł za nr startowy). Nadto osoby, które będą chciały zapisać się na maraton w Biurze Zawodów informujemy o obniżonej opłacie startowej, która wynosi 50 złotych (+ 10 zł za nr startowy).

 

- REJESTRACJA

- LISTA ZAREJESTROWANYCH

- STRONA ORGANIZATORA

- REGULAMIN - MISTRZOSTWA OSP i PSP

- SEKTOR STARTOWY - 50 najlepszych zawodników dystansu mini w LLR 2016

 

Czytaj więcej...

14.05 - Smyczyna: Relacja i zdjęcia

Nadrzędna kategoria: 2016 Kategoria: Smyczyna
Opublikowano: sobota, 14 maj 2016

Byłeś na VII MTB Maraton o Puchar LUKS Orzeł Lipno w Smyczynie, robiłeś zdjęcia lub kręciłeś film i chcesz je pokazać innym? Prześlij nam linka do swojej galerii. KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu lepszego poszukiwania kolejnych zdjęć prosimy o wpisywanie w swoich galeriach udostępnionych na Facebooku hashtagu #‎cykl_LLR‬ lub/i @LeszczyńskaLigaRowerowa. Dziękujemy.

(ilość galerii: 10 | ilość relacji: 4 | ilość filmów: 3 \ ostatnia aktualizacja: 2015-05-23, 09:20

Czytaj więcej...

14.05 - Smyczyna: Wyniki

Nadrzędna kategoria: 2016 Kategoria: Smyczyna
Opublikowano: sobota, 14 maj 2016

Wyniki ze Smyczyny z zawodów VII MTB Maraton o Puchar LUKS Orzeł Lipno dostępne na stronie firmy pomiaru czasu Ultimasport - ZOBACZ

 

03.07 - II Euro-rower.pl MTB Maraton

Nadrzędna kategoria: 2016 Kategoria: Krzywiń
Opublikowano: środa, 25 maj 2016

Zapraszamy na zawody MTB Maraton w Krzywiniu 03 lipca 2016r, będącą czwartą imprezą w ramach naszego cyklu. Trasa będzie przebiegać duktami leśnymi okolicznych lasów z elementami długich i technicznych podjazdów. Dodatkowym "smaczkiem" zawodów będzie dzika ścieżka, która może sporo namieszać w peletonie zawodników. Organizator zapewnia dodatkowo atrakcyjne nagrody rzeczowe – pula nagród 10.000 złotych. Maraton organizuje Stowarzyszenie Sportowe Euro-Rower.pl.

KOMUNIKAT:  Podczas zawodów nastąpi prezentacja Sztuk Walk Klubu KEBON. Czwarte miejsca kategorii - MEGA (K, M3, M4, M5) oraz MINI (K2, K3, K4, M2, M3, M4, M5, M6) nagradzane będzie miesięcznym kursem w Klubie Sztuk Walk KEBON.

KOMUNIKAT:  Dla pierwszych 6 teamów, które zarejestrują się i opłacą* (wpisowe) grupę min. 6 zawodników otrzyma miejsce w namiocie wraz z dodatkowym cateringiem (owoce, ciasto, kawa/herbata) /*decyduje data wpływu/

- REJESTRACJA

- LISTA ZAWODNIKÓW

- REGULAMIN MARATONU


Czytaj więcej...

04.06 - Leszno: Wyniki

Nadrzędna kategoria: 2016 Kategoria: Leszno
Opublikowano: sobota, 04 czerwiec 2016

Wyniki z XI Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego - Bikefun Maraton dostępne na stronie firmy pomiaru czasu Ultimasport - ZOBACZ

Komunikat! - Znaleziono kluczyk od auta, właściciela prosimy o kontakt pod numerem telefonu 696466147

 

Podkategorie

Wyszukaj na naszej stronie:

PARTNERZY, PATRONAT MEDIALNY